Euforie a smutek..

27. června 2010 v 11:32 | annadaele666 |  Blog a moje kecy
Rozhodla jsem se, včerejškem definitívně, že začnu jezdit. Po včerejší skusenosti mě to jen v tom utvrdilo :D. Měli jsme šermíŕské vystoupení u Bratislavy spolu se jezdeckou skupinou Kastor a já jsem kámošovi strážila kone. Nevím, co mě to napadlo, ale jak se pak jezdci otáčeli spátky na cestu do stajní jsem si to obrátila, a rovnou za nima :D. Nebyl to tak celkem můj nápad, ale valný podíl jsem na to měla já . Na koni to byla i taková hodina spátky, protože stajně byli na druhé straně dediny. Klusali jsme přes pole a po cestě a ja málem z  koně  zletela, no v konečném důsledkou jsem se svým ´výkonem´byla spokojena :). Sice jsem se už videla pod kopytama, jak sem se v cvalu zoufale držela sedla, ale nikterak mě to neodradilo,spíš naopak.  Takže jsem si řekla že to skusím a trochu se zlepším, dyť proč bych nemohla. 
Euforii ze včerejšího dne mi kazí jen fakt, že zítra odjížfim na měsíc do Tater a k netu nebudu mít pravděpodobně přístup. Takže se tu dlouho nic  novýho neobjeví. Ale jak se na to kukám, moc sem nepřispívám, za což se ospravedlnuji. Jsm líná mno :D a taky teď nemám až tolik času jak bych si přála. Takže zase  o měsíc a myslete na mně ať se nazblázním  a neskončím na psychiatrii hned vedle :D. Ono je to totiž celkem dost možný, tak se nesmějte. Nesnáším, dyž musím byt takhle odtrhlá od všeho co mám ráda. Ale o mésíc se vrátím, snad :). 

Vaše šílená annadaele. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 27. června 2010 v 13:27 | Reagovat

Nedaleko našeho domu se pasou koně....už nejednou jsem měla pokušení na jednoho vylézt a projet se s ním...ale radši jsem to neudělala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama